Červenec 2016

Camp BADLANDS 2016: Farm Bureau Insurance Lawn, Indianapolis - [29.07.]

31. července 2016 v 9:00 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Takže dnes sa toho objavilo trošku viac, a to fotky z koncertu z turné v Indianapolis 29.júna. Fotiek je celkovo 32, daktoré kvalitné daktoré menej, ale fotky sú vážne krásne. Možno to pre vás už príde stále rovnaké kvôli tomu že je to to isté, ale sú vážne krásne, a Halsey vyzerá úžasné ako vždy :)
image host image host image host image host
Ďalej tu máme fotky z Meet&Greet, Ashley vyzerala dokonalo. Je strašne krásne vidieť, že aj ona si užíva to stretnutie, na daktorých fotkách to vyzerá fakt že ona je ten fanúšik! :D
image host image host image host image host

VIDEOS | Teen reacts on Halsey

30. července 2016 v 9:00 | ©halseymusic. |  VIDEOS
Dneska se toho moc neobjevilo, tak vám sem přidávám starší video, kde teenageri reagují na videoklip Halsey. Ty reakce jsou velmi zajímavé, reagují jako typičtí teenageri :D Jedná se o videklip 'Colors' který má velmi zajímavý dej takže se nato určitě podívejte. Jinak vy, kteří jste ještě nečetli interview pro The Rolling Stones, určitě si ho přečtete.

2016 | Closer feat. The Chainsmokers | Lyric

29. července 2016 v 12:00 | ©halseymusic. |  music videos
Dneska je konečně ten super den! Písničku už můžete poslouchat na Spotify, Deezeru zadarmo a nebo si ji zakoupit v iTunes za 24 Kč. Jestli chcete text pohromadě i s překladem tak ten naleznete TADY. Sama jsem ho přidala a přeložila. :) Zatím se bohužel objevilo jen lyric video, tak doufám, že se nám brzy dostane i videoklipu. :) A ta písnička je nádherná! ♥️ Když ji teď poslouchám a Ashley začne svoji výšku umírám ahh. ♥️ Rozhodně stojí za poslechnutí! ♥️ P.S. Nenechte si ujít nový photoshoot a scany z magazínu The Rolling Stone tady a rozhovor 1 | 2 | 3.


#12 | GALLERY UPDATE

29. července 2016 v 11:54 | ©halseymusic. |  GALLERY UPDATES
Včera se objevil rozhovor s Ashley pro The Rolling Stone, kde mluví o svém životě. Kdyby jste měli zájem si přečíst, což doporučuji, protože se zde velmi otevřela a máte šanci ji poznat lépe tak 1. ČÁST // 2. ČÁST // 3. ČÁST . Řekla bych, že vás nejvíce bude zajímat 3. část, kde mluví o svém těhotenství a potratu, ale i ostatní části jsou velmi zajímavé! Objevila se jedna fotka z photoshootu, taky si můžete všimnout, že se fotilo ještě, když měla Ash hnědé vlasy. :)

Gg9sN057
Taky se objevily dva scany z The Rolling Stone magazínu. :)

ScxPYbmC V9tWYnRJ

The Rolling Stone Interview | Part 3

29. července 2016 v 8:20 | ©halseymusic. |  interviews 2016
A jak se kolem toho všeho cítí Halsey, ,,Prošla jsem si s*ačkami. A některé ty s*ačky se ještě dějí. Prostě jsem to ještě nevyřešila." A možná taky neměla ještě chuť: ,,Musíš se rozhodnout, co je pro tebe víc důležitý. Chceš cítit dobro a užívat si to, ale cítit se špatně a zatraceně riskovat svoji kariéru, protože nezvládáš to špatný? Nebo chceš cejtit to špatný a nechat plynout dál svoji kariéru, ale taky se necítit dobře? Kdybych si dovolila cítit a pochopit proces toho všeho, co se mi stalo v posledních dvou letech. Zatraceně bych se spálila."

Nakonec "Halsey" se cítí být skutečná, aspoň dočasně. ,,Nejsem hloupá," řekla. ,,Vím, že na mě můžou lidi jednoduše zapomenout." Nakonec jde ven si zakouřit. Její letadlo odlétá za méně než dvě hodiny, které ji vezme do jejího nového domova, kde by mi řekla, ,,Vzbudila jsem se a šla do kuchyně a byli by tu děti v bazéně, nebo by někdo měl ve sprše nahlas hudbu, nebo by někdo vařil vajíčka v kuchyni a já jsem jako ..." Zhluboka se nadechla. ,,Dokázala jsem to. Přinesla jsem je s sebou. Je mi fajn, nejsem sama. Víš, co myslím?"

The Rolling Stone Interview | Part 2

29. července 2016 v 8:00 | ©halseymusic. |  interviews 2016
,,Je to jako by na těch 19ti letech mýho života dop*dele nezáleželo," říká. ,,Vůbec se nemuseli stát. Jako by to byla nějaká inkubační doba. Já jsem jen zas*aný feťácký dítě, který to zvládlo. Kupovala jsem si oblečení v T.J. Maxx a jednoho dne jsem se probudila a šla natáčet hudební videoklipy do Los Angeles. Je to super, jsem šílená mrcha, protože si myslím, že bych to nezvládla kdybych nemohla, víš?"

V 17ti letech tweetla o tom, jak se zkusila předávkovat a litovala toho, takže to šla hned říct rodičům. Skončila v psychiatrické léčebně na 17 dní a diagnostikovali ji bipolární poruchu, na kterou měla brát lithium. (,,Lithium mi zničilo život, neberu léky.") BADLANDS album rychle zavádí jako formu terapie: ,,Nejsem nějakej zas*anej mučedník, kterej se snaží, aby se všechny tyhle ztracený a divný děti cítili normálně. Potřebuju, aby mě dělali normální taky."

The Rolling Stone Interview | Part 1

28. července 2016 v 22:55 | ©halseymusic. |  interviews 2016
Ještě před pár lety byla Halsey chudá teenagerka s feťáckým přítelem; teď je průlomová pop umělkyně. Ale problém pro ni, není nikdy daleko.

Je jedno z odpoledních dní a jsme s Halsey na Veuve Clicquot rosé, kde mi říká věci, které by možná neměla. Jakože naposledy, kdy tu byla, tak se svým ex-přítelem, který ustupoval od heroinu a chtěl ležet na sluníčku na celých šest hodin. Nebo ten původní plán, co si vysnila její nahrávací společnost. Chtěli abychom šli na romantickou projížďku lodí. ,,A řekla jsem něco jako ,,Dop*dele ne" říká s úšklebkem. ,,Nejdu na žádnou plachetnici. Zas*aně nesnáším lodě. Neudělám to." Je to jako rande naslepo, akorát nebudu přemýšlet nad tím, jestli budu nucena s tebou mít pak sex." Nebo to, že dříve byla zadržena policií, protože pila v parku. Utekla, ale nechala tam batoh se školními věcmi, kde měla svoje jméno, ale ještě ji zatím nikdy nezatkli. ,,Jsem celkem dobrá na to dostat se z nějakejch věcí, jak se zdá," říká.

Před něco více, než dvoumi lety byla Halsey vlastně Ashley Nicolette Frangipane, 19ti letý školní komunitní odpadlík, když přespávala u kamarádů v rodném městě New Jersey a Bed-Stuy/Lower East Side v chatrčích plných drsňáků, potetovaných "degenerovaných feťáků". Díky nim se před dvěmi lety potkala se svým ex-přítelem, když byla bohémská, ztracená existence vysoké školy. Dítě, co bralo pokročilé hodiny a potulovalo se po chodbách, které měly na stěnách obrazy. Dostala se na prestižní školu Rhode Island School of Design, ale pak se dozvěděla, že si ji nemůže dovolit. Našla si školu, kterou si mohla dovolit. Byla prakticky bezdomovec poté, co ji rodiče vyhodili z domova, když opustila školu (,,Oni prostě nesouhlasí s hodně věcmi o mně"). Její telefonní služby byly odstřihnuty. Neměla zdravotní pojištění. Její přátelé by sdružili své peníze, aby si rozdělili jeden kousek pizzy a pak se zhulili někde na střeše. ,,Pamatuju si, že jednou jsem měla na svém bankovním účtě $9 (216Kč)"říká později. "Koupila jsem si čtyři plata Red Bullu a zůstávala vzhůru přes noc okolo dvou až tří dnů. Bylo míň nebezpečné nespat, než usnout kdekoli a být znásilněna nebo unesena." Byla jinými slovy žijící bohémský sen, ale když se to stalo méně snem, šla bydlet k babičce, která ji naučila hrát 'Memory' na klavír, když ji byli čtyři. ,,Být stará Italka z New Jersey," tvrdí Halsey, ,,moje babička měla notový záznam Cats. (Koček)"

Camp BADLANDS 2016: Masonic Temple, Detroit - [27.07.]

28. července 2016 v 22:15 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Dneska vůbec nevím, co napsat. Jsem hotová. :D Včerejší koncert se konal v Detroitu a kapacita byla cca kolem 4000 lidí. Fotek z koncertu je 17 a většina jsou ve velmi dobré kvalitě (asi 3 ve špatné). Taky konečně po strašně dlouhý době přidávám odkazy na videa. :D Takže, kdo by se chtěl podívat na živé vystoupení, rozklikni článek a tam to je. :)

44vKluEd 6mK2GBzu bQ9nKyyB ju20MpDq
Fotek z meet & greet je asi 27, těch je trochu víc no. :D Každopádně moc se mi líbí Ashley outfit! ♥️ Fashion rubrika tady na blogu začne až nebudou novinky a zatím, co tu jsem jsou. Ale kdyby jste měli zájem vidět, co Ash nosí tak tady mám tumblr stránku. :)

yZ6MrCEA rvPuwAFR ZeoY758s SGSYTDZj

Camp BADLANDS 2016: Eagles Ballroom, Milwaukee - [26.07.]

27. července 2016 v 9:24 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Včera se konal 12 koncert v rámci Camp BADLANDS. Tentokrát v Milwaukee, kde naštěstí byla kapacita jen 1,500 lidí. A proč píšu naštěstí - vyskytli se nějaké problémy jak ze strany fanoušků tak organizátorů - Ashley osobně se ten večer dostala do hádky s jedním z organizátorů, nacož ji vyhrožovazl, že klidně nechá show ukončit ještě než nazačala. Fanoušci s normálním lístkem na stání byli puštěni dovnitř, protože venku čekali v pařáku a zbytečně. Ovšem fanoušci s lilac a red lístkem si začali stěžovat, protože se báli, aby měli zajištěná místa vepředu. Ashley vysvětlila, že to bylo z důvodů vedra a že tam byla dána zábrana, aby lidi s lilac a red lístkem mohli být úplně vpředu. Do kin přišel film Nerve, o čemž jsem vás vlastně zapomněla informovat, protože tam má zaznít remix Hurricane od Ash. Tady je na videu celé znění. A jednu věc si neodpustím a to napsat, co Ashley prohlásila na show ,,jestli vám ochranka řekne, aby jste zhasli světla (pozn. na telefonu) tak je ještě víc rozsviťte." Poslední text! :D Bylo potvrzeno, že na novém albu budou písničky s she/her pronouns - ona/její zájmena .. Tam jsem se trochu ztratila.

4vQD6D0N k5EIONvm FWqqvBaS eFCfZqUj
Pár fotek z meet & greet. Ashley na sobě měla růžovou noční košilku. Ještě abych se zmínila, včera večer Ash nepotkávala fanoušky před místem konání celé show. Důvod je zatím neznámý.

JiBWRlP0 4B7MxEMV OFeO4Va2 UqCqYNUt
Pár fanynek čekalo na Ash na letišti, kde měli to štěstí a potkali ji. :)

TQIc9xNq

#11 | GALLERY UPDATE

26. července 2016 v 11:10 | ©halseymusic. |  GALLERY UPDATES
Tyhle fotky se objevily už včera, ale byla jsem líná. :D P.S. Dneska se koná další koncert v rámci Camp BADLANDS. První fotka je ze svatby, kde je Ashley a pár přátel, když se fotili v té budce. :D :) Objevilo se 6ti sekundové video, kde Ash zpívá na svatbě a nevěsta s ženichem tancují. Na video se můžete podívat TADY.

JyDT5Rzw
Super novinka! Objevil se cover pro novou písničku The Chainsmokers, na které bude zpívat naše Ashley. Písnička vyjde oficiálně v pátek. A jestli Vás zajímá malinký kousek písničky, tak ten byl vypuštěň samotným jedním členem The Chainsmokers, ukázku si přehrajete TADY.

XTtdIiid

#01 | PERSONAL PHOTOS

24. července 2016 v 10:45 | ©halseymusic. |  personal photos
Včera Ashley letěla zpátky do Los Angeles aby stihla svatbu jednoho ze svých manažerů - a to Jasona. Bohužel se nám objevila jen jedna fotka, kde je Ashley a Jason. Doufám, že postupem času toho bude víc. :)

aBfEkXLc

PAST LAYOUT | 0.2

23. července 2016 v 22:40 | ©halseymusic. |  past layouts
VYROBIL/A: Vikčulinda♥ | OD: 23.07.2016 | DO: 20.08.2016 | FOTKY: Urban OutfitttersCamp BADLANDS 2016: Arvest Bank Theatre, Kansas City - [22.07.]

23. července 2016 v 21:40 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Hned po tomhle se jdu pochlubit novým layoutem. Každopádně včera se konal další koncert tentokrát v Kansas City. Kapacita divadla činila přes 3 tisíce lidí. Jedna malinká zajímavost je ta, že když šla po koncertě Ashley za fanoušky jeden chlapec ji požádal o ruku a dal ji pravý prstýnek! Ashley řekla ano. :) Ale byla to brána jako sranda. :D Fotek je 19 z koncertu, je to celkem bída, ale aspoň si lidé užívají koncert!

pb9DoJQb JsNvNkDH VRPQHAwb AcjhTR9R
Z meet & greet se objevila jen jedna fotka, na které má teda Ashley neodolatelný úsměv!

n5r0D4u5
Na fotky určo mrkněte a hlavně na ty z koncertu! Stojí to za to!

q5hAqY5v 5srBVaxt 9f3xX96p XD3HFyGx

Camp BADLANDS 2016: Red Rocks Amphi., Morrison - [21.07.]

22. července 2016 v 17:21 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Tak nějak bych se chtěla omluvit, že jsem nic nepřidala. Důvod je takový, že byla pauza mezi koncerty a doslova nic se neobjevilo. Naštěstí včera už se zase konal koncert, který podle fotek vypadá nádherně! Kapacita venkovního koncertu činila přes 9 tisíc lidí a koncert byl vyprodán! Bohužel máme k dispozici jen 12 fotek z koncertu a 7 z meet & greet.

0NiTwOTy xHGyCMFV rnyY8cIu h3rXax0C
Ta růžová krátká mikina je báječná! Přemýšlela jsem, že bych založila fashion rubriku, kde bych přidávala oblečení Ash, které si můžete koupit. Jestli mě někdo pamatuje na pll blogu tak tam jsem dělala to samé. :)

SrkhPI4U hHLx5Bwi LU7dvUWl WQ1weB6g

Camp BADLANDS 2016: Pemberton Music Festival, Canada - [17.07.] #2

19. července 2016 v 8:27 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Ještě se objevilo 9 fotek z festivalu v Kanadě. Bohužel fotky s fanoušky a ani videa se neobjevily. Teď budeme mít trochu pauzu v koncertech a tak si myslím, že ani moc novinek nebude, že se Ashley nebude moc ukazovat na veřejnosti.

Cktvaasb Ut2fH227 6pcWZfBf go6AP6j9

Camp BADLANDS 2016: Pemberton Music Festival, Canada - [17.07.]

18. července 2016 v 18:49 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Včera se v Kanadě konal festival zvaný Pemberton Music Festival. Ashley sem zavítala v rámci jejího Camp BADLANDS tour. Z koncertu se objevilo celkem 8 fotek (prozatím), které jsou celkem kvalitní. A taky Ashley trochu pozměnila outfit a to do pleťových barev. :)

5Al0bt7R u6z6vABT p8hHXarj FBKVtyz8

Camp BADLANDS 2016: Open Air Theatre, San Diego - [16.07.]

17. července 2016 v 20:17 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Včera se konal další koncert v San Diegu. Fotek už máme víc! :D Fotek z koncertu je 43, s fanoušky 3 a z meet & greet 5. Ashley a její tým si všimli, že dvě holčiny, které pomáhají Ash a i fanouškům venku jsou "zneužívány". Fanoušci holkám píšou, ne v době "nouze", ale kvůli kravinám. Třeba ,,čekám tu 30 minut a už potřebuju vodu," ,,mám hlad :/," ,,přijde dneska Halsey ven?". Ashley vysvětlila přes twitter, že holkám máme psát, když nás třeba někdo obtěžuje, máme problém s lístkem, někdo např. omdlí a nebo potřebujeme tampón.

ZAUVBBPs d3REZCqL i1g2Kd5R 59IokAUD
rZowVcWx RQD7zneG AsvroeKC WcMuRnyx
1wZ6lpn9 6ngFCaah Ocmi77xd

PAST CPG LAYOUT | 0.1

16. července 2016 v 21:09 | ©halseymusic. |  past layouts
VYROBIL/A: FoXx | NAKÓDOVAL/A: Jacque Biebs | OD: 16.07.2016 | DO: ??.??.???? | FOTKY: Nylon Magazine 2016

Camp BADLANDS 2016: Shrine Expo Hall, Los Angeles - [15.07.]

16. července 2016 v 21:03 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Dneska se konal druhý koncert na tom samém místě v Los Angeles. Kapacita byla 6,300 lidí. Bohužel fotek z vystoupení je jen 18 a z meet & greet jen 6. :)

v8PDpiKh GgkYna9S Ymz6K4g1 kfqMbpfA
PGXo2yAs sYRnMjWO nMsUujca nVs80NTC
Abych nezapomněla, ještě fotky s fanoušky! Ash je roztomilá!

CLvHxK1D 6bElnxd5 2DpcQHwe W8JvAWgS


Camp BADLANDS 2016: Shrine Expo Hall, Los Angeles - [14.07.]

15. července 2016 v 14:06 | ©halseymusic. |  Camp BADLANDS 2016
Dneska mám psací náladu, takže to jdeme všechno shrnout. :D Včera se konal koncert v Los Angeles, kde se mimochodem dneska bude konat druhý - na tom samém místě. A zajímavosti? Na koncert se dostavilo i pár policajtů, kteří jsou velcí fanoušci Ashley. Všechny detaily si nepamatuju, co jsem četla, ale prý s nimi byla sranda. :D Ashley napsala, že za 3 měsíce přibrala necelých 10 kilogramu a je za to ráda. Upřímně, poznali by jste to na ni? Já ne! A stále má krásnou postavu! :) A poslední "novinka", kterou jsem napíšu. :D Je dost možné, že až skončí tohle tour tak Ash si pořídí pejska! Wou! Tak jsem zvědavá. :)

sSWjRMrz cq414M0W ZclBlAYm 0EeTG2Ar
Fotky z meet & greet, je jich celkem 9. :) Kruci, dejte mi někdo 4500 Kč, zaplaťte mi letenku a hotel v USA a já se s ní ráda potkám!:D

FvqUoI8E uR0QK3xD DQmyZPcX a62xoGzT