The Rolling Stone Interview | Part 3

29. července 2016 v 8:20 | ©halseymusic. |  interviews 2016
A jak se kolem toho všeho cítí Halsey, ,,Prošla jsem si s*ačkami. A některé ty s*ačky se ještě dějí. Prostě jsem to ještě nevyřešila." A možná taky neměla ještě chuť: ,,Musíš se rozhodnout, co je pro tebe víc důležitý. Chceš cítit dobro a užívat si to, ale cítit se špatně a zatraceně riskovat svoji kariéru, protože nezvládáš to špatný? Nebo chceš cejtit to špatný a nechat plynout dál svoji kariéru, ale taky se necítit dobře? Kdybych si dovolila cítit a pochopit proces toho všeho, co se mi stalo v posledních dvou letech. Zatraceně bych se spálila."

Nakonec "Halsey" se cítí být skutečná, aspoň dočasně. ,,Nejsem hloupá," řekla. ,,Vím, že na mě můžou lidi jednoduše zapomenout." Nakonec jde ven si zakouřit. Její letadlo odlétá za méně než dvě hodiny, které ji vezme do jejího nového domova, kde by mi řekla, ,,Vzbudila jsem se a šla do kuchyně a byli by tu děti v bazéně, nebo by někdo měl ve sprše nahlas hudbu, nebo by někdo vařil vajíčka v kuchyni a já jsem jako ..." Zhluboka se nadechla. ,,Dokázala jsem to. Přinesla jsem je s sebou. Je mi fajn, nejsem sama. Víš, co myslím?"


---tahle část byla řečena dříve, ačkoli tohle je nejkratší část přidávám ji sem---

A tak se může zdát, že všechno vyřešila, dokud náš rozhovor nesjel z kolejiště. Ležíme na slunci, když Halsey přiznává, že si v dubnu četla článek The Rolling Stone o plánovaném rodičovství a potratu, který mimochodem měla. ,,Měla jsem pocit, jako že se dusím, když jsem četla ten článek," říká. ,,Jako by mi někdo dal nákupní tašku přes hlavu. Vlastně jsem tě nechtěla potkat. Bála jsem se tě, protože jsem věděla, že hned jak tě uvidím řeknu ti, že jsem minulý rok na tour byla těhotná." V bezdechém momentu popisuje hotelový pokoj v Chicagu, před tím než BADLANDS vůbec vyšlia zpátky, když její kariéra mohla být zničena (,,Co se stane? Ztratím svůj kontrakt? Ztratím všechno? Nebo si to ponechám [těhotenství]? Co si fanoušci pomyslí? Co si máma pomyslí? Co si Midwest bude myslet? Co si všichni dop*dele budou myslet?"), a před tím, než se vůbec rozhodla, co bude dělat křičí zakrvácená a nahá od pasu dolů v jejím hotelovém pokoji, hodiny před show. ,,Byla jsem jako "Musím zrušit tuhle show!" a všichni říkali něco jako ,,Dobře, ale je to VEVO Lift a to jsou 3 miliony dojmů, takže..." Nikdo nevěděl, co dělat." Nakonec Halsey poslala asistenku do lékárny, aby koupila plenky pro dospělé. Vzala si je na sebe, poté si vzala dvě pilulky Percocetu (pozn. tahle pilulka by měla zmírnit akutní bolest) a šla dělat svou práci. ,,Je to to nejrozzlobenější vystoupení, jaký jsem kdy předvedla," říká, když se jí zlomí hlas. ,,To byl moment mého života, když jsem si říkala ,,Už se necítím jako zas*aná lidská bytost." Tahle věc, Halsey, cokoli to je, co dělám, mělo přednost a před každým rozhodnutím, které jsem měla udělat od momentu, kdy jsem se to dozvěděla do chvíle, kdy se to pokazilo. Odešla jsem z pódia a šla jsem na parkoviště, kde jsem začala zvracet."

Halsey sama neví, proč potratila, ale je to pro ni lehčí vynit samu sebe. ,,Biju se sama za to," říká mi, ,,myslím, že důvod proč se to stalo je, jak jsem žila. Nepila jsem. Nedělala jsem drogy. Byla jsem zatraceně přepracovaná - byla jsem v nemocnici, každých pár dní, protože jsem byla dehydratovaná, potřebovala jsem pytle IVs přinést do mé zelené místnosti. Byla jsem chudokrevná a měla jsem mdloby. Moje zas*aný tělo se zlomilo." Část, která ji na tom vadí nejvíc je ta, že hrála show, kterou ji vlastně nikdo nenutil hrát. ,,Měla jsem na výběr," říká, i když udělala tu věc, která ji nutila cítit, že ji neudělala. Kouká se na hřiště, kde si děti hrají. ,,Chci být mámou víc, než chci být pop star. Víc, než co chci být na celym světě." Později říká, ,,Bojím se být sama." Sedíme na dece a svíráme naše nápoje. ,,Nesnažím se tě rozrušit," říká jemně, "promiň." 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lena | Web | 29. července 2016 v 9:15 | Reagovat

Rozhovor je fakt úprimný a pekný, páči sa mi ten záver, keď si Ashley idealizuje ako by asi mohla vyzerať jej budúcnosť. :-) Určite to má ako speváčka naozaj ťažké žiť podľa jej predstáv. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama