#15 | GALLERY UPDATE

31. srpna 2016 v 15:38 | ©halseymusic. |  GALLERY UPDATES
Připadá mi, že tady nic nestíhám. A bohužel, po začátku školního roku se to nezlepší, protože mi záleží na známkách, kvůli přihlášce na střední školu. Každopádně blog nebude končit! :D Jako první tu mám fotky - candids fotky, když 29.8. Ash dorazila na after party VMAs. Na internetu se zase probíralo to, že Ash byly vidět kalhotky, když vystupovala z auta. Přidávám to jen jako info a raději se nebudu vyjadřovat. Lidé už neví, co by na ni vymysleli. Fotek je 11 v galerii a rozhodně na ně koukněte. :)

PubE19p5 GkUhkqvX 6dW96uIc yA4JUuef
Objevilo se 6 fotografií přímo z party. Na fotkách je Ashley a kluci z The Chainsmokers. Vypadá to, že si to užili a to je dobře! :)

R5YwfxPf 6Kxsied5 FluomI9L wjPXeRM3
Oficiální instagram Grammys přidal video ze zvukové zkoušky s Ashley. Vypadá to, že se již brzy dočkáme nového vystoupení! Tak už aby to bylo. :)

YCRIGAnq gWCSeYq6 BI7IjMtV
A poslední novinka a to jsou čtyři nové fotky s fanoušky. :) Tak na ně taky mrkněte do galerie. :) Trochu mimo mísu, ale kdo měl jít na koncert Seleny tady v Praze? Moc mě mrzí, že to zrušila, ale jestli ji tak bude líp tak ať! :)

dP5ikbHE UENOSWAf QTcE1TyF VO8Msql4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 obriendaily | 31. srpna 2016 v 17:45 | Reagovat

Když je škola, tak to každý pochopí..nikdo nebude mít tolik času :)

Vypadala fakt nádherně! Tak ono je to vlastně samozřejmé, má krátké šaty a chce rychle vystoupit, to se prostě stane :D Oni z toho vždycky dělají hroznou vědu.
Na fotce s fanynkou je vážně zlatá ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama