KINGDOM | Theories

12. září 2016 v 17:11 | ©halseymusic. |  KINGDOM (2017)
Nic se neobjevilo (NIC - doslovně). Lámala jsem si hlavou, co bych sem měla dát. Nechtěla jsem to tu nechat jen tak stát a na fashion nemám náladu. Od doby, co nám Ashley dala pár vodítek k novému albu, začali vznikat teorie příběhu. Vybrala jsem 3 top teorie (vše od fanoušků), tak můžete napsat svoji vlastní teorii nebo se jen vyjádřit. :)

1. TEORIE /@lullingmermaid/
Nevím jestli to dává smysl, ale to nevadí. Zajímavá věc: Castle je otevírací píseň a v ní se zpívá 'they've got the kingdom locked up' (mají zamčené království). Když přejdem obloukem celé BADLANDS myslím, že Halsey vstupuje do království (kingdom) v písni 'I Walk The Line'. 'I Walk The Line' je o udržení křehké rovnováhy mezi jedním a druhým extrémem (jako dobro a zlo, slušnost a úpadek atd..). Když to ale vezmeme z pohledu Johnnyho Cashe (původní autor IWTL) , musí se držet pravidla toho druhého. Ačkoli Halsey unikla vnitřnímu mučení v její mysli (badlands), musí čelit mučenímu vnější síly (kingdom). Silami myslím hudební průmysl, lidi a společnost obecně.

2. TEORIE /@neznámo/
Tak jsem přemýšlel/a, že ukončila BADLANDS show (v Madison Square Garden) s písničkou Young God. Young God je písnička o Zachovi (ex-přítel Ashley), nebo o King Drone (král trubec - přezdívka pro Zacha) a mají odejít do nebe. Halsey totiž uvedla, že "to chtěla ukončit s koncem" (zase show v MSQ) a po Young God začalo hrát kingdom video. Pravděpodobně by kingdom mohlo být nebe a ona královna a on král. Možná chtěla ukončit BADLANDS se začátkem?

3. TEORIE /@neznámo/
Kingdom, ale rozhodně je tu pojítko mezi Halseyiným heslem, které znělo 'keep running' a v Young God, což je předposlední písnička na albu (pamatuju si, že někde řekla, že album bylo rozvrhnuto tak, aby tvořilo příběh) tak zpívá 'and they're running, running, running.' Teď se to možná zdá jako malá náhoda, ale Halsey je chytrá a krvavě záludná, o čemž jsme se mohli doposud přesvědčit. Nesmím opomenout to, jak řekla, že Young God je velmi významná a speciální písnička pro ni. Možná utíkají před něčím z BADLANDS (taky si pamatuju rozhovor, když zrovna vyšlo Drive, řekla že je to o tom, jak opouští BADLANDS a zbytek alba je o tom, jak se vyrovnává s tím být zase sama sebou). Možná, že kingdom je bezpečné místo, kde tomu vládne (odkazy z Castle). Je to jen nápad. To že "album dává dohromady příběh" není příliš jasné a celý ten nápad použít to v jejím albu. Furt jsem trochu skeptická, ale takhle to s umělcema chodí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 charlie l lucyhale-only.blog.cz | Web | 13. září 2016 v 11:05 | Reagovat

Tak to je super, že si tohle přidala, když nejsou novinky, rozhodně je to pro mě zajimavé, mám ráda teorie! :D Mě se líbí ta druhá teorie, i když jsou všechny super a zajimavé, uvidíme. :)

2 Karl | E-mail | Web | 17. září 2016 v 14:40 | Reagovat

Uvidíme jak to nakonec bude, ale některé teorie určitě dávají smysl :) Těším se na to nové album :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama